Hakkımızda

Deri Fabrikası 2011 yılında deri sektöründe üretime başlayan akderi alım-satım ve imalat firmasının yurtdışı deri ve deri ile ilgili alanların piyasa markasını oluşturmaktadır. Halen deri üretiminde ve deri ve deri kimyası alım-satımında piyasanın lider firmaları arasında olup hızla büyüyüşünü ve modanın iyi bir takipçisi olmanın verdiği özelliğini kullanarak şimdi kendi yeni markası olan “Deri Fabrikası “ adı altında sız değerli müşterilerimize ürünlerimizi sunmaktayız.

Her zaman “ kaliteli üretimi “ ve “ modern tasarımlı ürünleri ” siz değerli müşterilerimiz ile en uygun fiyatlarla buluşturmayı ‘’misyonu ‘’olarak belirleyen akderi bunun yanında Türkiye de olduğu gibi dünyada da adından “ güvenle “ ve işinin “ sorumluluklarını iyi bilen “ alanında “ usta ” olduğunu dünyaya da göstermeyi ‘’vizyonu’’ olarak benimsemiştir. Ürünlerimizde rahatlığı, style ve şıklığı birada sunmakla beraber deri giyiminin ve deri aksesuarları üretiminin her kolunda faaliyeti bulunmaktadır.

Ayrıca hızlı büyüyüşünü kalifiyeli çalışanlarına ve genç girişimcilerine borçlu olan akderi gençlerin ve genç girişimcilerin ne kadar önemli olduğunun farkına varmış bundan dolayı işyerinde bir takım ve olabildiğince aile ortamı oluşturmuş ve gençlerle her zaman çalışma olanağı sunmuştur. Böylelikle her zaman kendini yeni teknolojik üretime adapte etmiş ve yeni neslin yaşam değişimine ve modasına en hızlı ve kaliteli bir şekilde cevap vermiş ve modanın içinde modaya yon veren bir marka haline gelmiştir.

Departmanlarımız :

Deri Fabrikası markası olarak deri üretiminde kullandığımız kimya maddelerini insan sağlığına, çevre kirliliğine ve çalışma ortamına olumsuz etki yapmayacak sertifikalı ürünleri tercih ediyoruz ve bünyemizde bulunan kimya laboratuar bölümünde bir kez daha test aşamasından geçtikten sonra seri üretimde kullanmaktayız.
Firma olarak çalışma yeri, ortamı ve koşullarındaki güven, huzur ve iletişimin ne kadar önemli olduğunu kavramış bulunmaktayız ve bu anlayışla fabrika çalışma ortamını oluşturan Deri Fabrikası iş sağlığı ve güvenliğini en titiz bir şekilde uygulayıp, oluşmuş olan aile ortamı elde ettiği başarılarında büyük rol oynamaktadır. ( buraya uygun bir tane fabrika iç resmi konulabilir)
Deri Fabrikası bünyesinde bulunan depo bölümü Deri Fabrikası ürünlerinin sergilendiği, ar-ge çalışmalarının yapıldığı ve stok ürünlerinin muhafaza edildiği depo binası olarak firmamıza katkı sağlamaktadır. ( bir tane raflar halinde derilerinin olduğu foto)
Ham derinin işlenmesi esnasında el edilen yünlerin sağlığa uygun bir şekilde yıkandıktan sonra hijyenik bir ortamda presleyerek ambalajladıktan sonra yün piyasasına sunumu gerçekleşmektedir.